Integracja I Technikum
18 września 2014

W dniu 18 września klasa I Technikum wyjechała na wycieczkę integracyjną do Rudaw Janowickich.

Pogoda dopisała, było słonecznie i ciepło.

Nasz  wyjazd rozpoczęliśmy od zbiórki o 7.00  i przejazdu pociągiem do stacji Trzcińsko. Podróż trwała ponad godzinę ale wszyscy byli zadowoleni.

Z zadowoleniem pokonywaliśmy kolejne metry, dochodząc do punktu widokowego. Osoby chętne weszły na punkt widokowy, gdzie swój trening mieli wspinacze skałkowi. Po krótkim odpoczynku przeszliśmy do Schroniska PTTK „Szwajcarka”  wspólnie smażyliśmy kiełbaski. Powoli  idąc mogliśmy podziwiać wspaniałe widoki. Nasz spacer zakończyliśmy na stacji PKP w Janowicach Wielkich. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni z wyjazdu wróciliśmy do Żarowa.

Klasa I chciałaby serdecznie podziękować pani Krystynie Janik oraz Magdalenie Golan za wspólny wyjazd. Mamy nadzieję, że Panie z nami pojadą na kolejną wycieczkę.