Kurs wózków widłowych
18 listopada 2014

W naszej szkole w dniach 23.10-18.11.2014r. odbył się kurs – kierowca wózka jezdniowego z napędem silnikowym z uprawnieniami na bezpieczną wymianę butli gazowej. Uczestniczyło w nim 15 osób głównie z III i IV klasy technikum. Ukończenie tego kursu dało im nowe kwalifikacje poszukiwane przez pracodawców na rynku pracy. Niektórzy nasi absolwenci, którzy ukończyli taki kurs w ubiegłych latach z powodzeniem zdobyli pracę. Nadmieniam, iż kurs był organizowany w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II.

Opinie uczniów:

Łukasz:   Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie i jestem w 100% zadowolony. Zajęcia praktyczne na wózkach dały mi umiejętność poruszania się wózkiem widłowym oraz wymiany butli gazowej .

Artur:   Jestem zadowolony ze zdobycia nowych umiejętności i mam nadzieje wykorzystać je w przyszłości.