Dzień Chłopaka, Otrzęsiny klas I
7 października 2014

W dniu 7 października uczniowie klasy IIw zorganizowali szkolne „Otrzęsiny klas pierwszych” połączone z „Dniem Chłopaka”. Wytypowani z każdej klasy uczestnicy brali udział w poszczególnych konkursach.

I tak w ramach otrzęsin uczniowie klas pierwszych obgryzali jabłka, karmili się bitą śmietaną i usiłowali przedmuchać banknoty.

W wyborach „Mistera Szkoły” należało: wykonać makijaż koleżance mając do dyspozycji określone kosmetyki, jak najdłużej kręcić hula-hopem, wykonać 5 rzutów do kosza z miejsca, z otrzymanego papieru zrobić statek i trzymając w ustach prymitywną wędkę złowić statek w misce z wodą oraz mając 2 rolki papieru toaletowego z osoby w parze zrobić mumię.

Po dobrej zabawie i podliczeniu punktów przyznanych przez jury tytuł „Mistera Szkoły” przypadł uczniowi klasy IV T Łukaszowi Sabarze.