Targi pracy i zawodów Wałbrzych 15.01.2015
15 stycznia 2015

W dniu 15 stycznia 2015 roku w Wałbrzychu odbyły się „Targi pracy i zawodów” skierowane do uczniów szkół gimnazjalnych, na których prezentował się Zespół Szkół w Żarowie promując m.in. klasę Technik transportu kolejowego. W promocję szkoły aktywnie włączyła się firma PKP INTERCITY S.A. poprzez przekazanie materiałów reklamowych,  użyczając na czas targów swoich banerów reklamowych oraz poprzez obecność przedstawicieli firmy, którzy udzielali odpowiedzi na temat możliwości zatrudnienia w PKP INTERCITY S.A. absolwentów Technika transportu kolejowego.

Targi zorganizowane zostały przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu systemowego realizowanego z PO KL pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II”, którego Beneficjentem Systemowym jest Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego a realizatorem - Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu.