Stypendia TTK wręczone 2015
29 kwietnia 2015

24 kwietnia 2014 r. w Zespole  Szkół w Żarowie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów uczniom klasy I technikum w zawodzie Technik Transportu Kolejowego. Fundatorem stypendiów jest PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., który w ten sposób chce zachęcić uczniów do kształcenia w tym zawodzie, mając na celu rozwój tej gałęzi gospodarki i wypełnienie tzw. „luki pokoleniowej” wśród pracowników kolei. Warunkiem otrzymania stypendium jest uzyskanie przez uczniów  Technikum Transportu Kolejowego po I semestrze nauki  jak najwyższej średniej ocen i utrzymywanie takich wyników przez cały okres kształcenia. Wśród wyróżnionych stypendiami znaleźli się: Kamila Lelotko, Natalia Paszkiewicz, Paweł Brygadzin, Kamil Cichura, Rafał Kędziora, Paweł Noworul, Patryk Stasik, Bartosz Szczukiecki. Oprócz gratyfikacji pieniężnej uczniowie otrzymali także drobne upominki.

Swoją obecnością uroczystość zaszczycili: Dyrektor Zakładu Linii Kolejowych w Wałbrzychu pan Roman Witulski – fundator stypendiów z ramienia PKP PLK S.A., Starosta Wałbrzyski pan Jacek Cichura oraz rodzice stypendystów.

Stypendystom serdecznie gratulujemy.

stypendysci_pkp_2014_2015