herb
BIP
Dzień Przedsiębiorczości z PKP Intercity
16 kwietnia 2015

Dzień Przedsiębiorczości z PKP Intercity.

Dnia 25 marca 2015 r.  dwóch uczniów Technikum Transportu Kolejowego w ramach Dnia Przedsiębiorczości odbyło praktyki w firmie PKP Intercity.  Tak ten dzień relacjonuje jeden z uczestników, Adam Czarnecki:

„Swoją jednodniową praktykę rozpoczęliśmy we Wrocławiu na Dworcu Głównym. Po szkoleniu z zasad obowiązujących w składzie i zapoznaniu się z obsługą oraz obiektem, otrzymaliśmy identyfikatory. Pozwolono nam na zapoznanie się z kabiną maszynisty składu Pendolino oraz miejscami obsługi składu pociągu.

Wygląd oraz standard pomieszczeń zrobił na nas ogromne wrażenie, nie bez znaczenia jest również bardzo wysoki poziom kultury osobistej obsługi pociągu, co sprawia że z usług PKP Intercity korzysta coraz więcej podróżnych.

Praca w składzie Pendolino bardzo nam się podobała i jesteśmy przekonani, że  wybraliśmy dla siebie dobry zawód z przyszłością. Chętnie podejmiemy pracę jako pracownicy kolei.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Radosławowi Kyci, zastępcy naczelnika zakładów PKP Intercity we Wrocławiu, za to, że wyraził zgodę na nasz udział w „Dniu Przedsiębiorczości”. Liczymy na dalszą współpracę.

Czarnecki Adam

Witold Zaremba

Coded By eThann
Naszą stronę odwiedziło już 1768176 osób.