Podsumowanie praktyk
31 maja 2016

31 maja 2016r. uczniowie klasy III Technikum Transportu Kolejowego zakończyli praktykę zawodową, którą zorganizowali trzej przewoźnicy- Koleje Dolnośląskie S.A., Intercity S.A. (przewoźnicy pasażerscy) oraz Cargo S.A. (przewoźnik towarowy);

Praktyka zakończyłą się rozwiązaniem przez uczniów testów sprawdzających ich wiedzę i  umiejętności w zakresie  transportu kolejowego. Zadania do rozwiązania przygotowała kadra każdej ze spółek, a uczniowie nie mieli większych problemów, aby je rozwiązać. Jak stwierdzili, praca w rzeczywistych warunkach bardzo przybliżyła im zakres wykonywanych czynności na poszczególnych stanowiskach i przekonała do pracy i zainteresowania się nią nawet ,,niedowiarków".

Dziękujemy wszystkim przewoźnikom za zorganizowanie praktyk dla naszych uczniów. Na uwagę zasługuje fakt, że jeden z nich został zaaprobowany przez Intercity S.A. na miesięczny płatny staż, który odbędzie w czasie wakacji w pociągach Pendolino. Adam, życzymy powodzenia w pracy!

ZdjecieZdjecieZdjecieZdjecie