70-lecie
22 listopada 2016

Świętowanie 70 – lecia rozpoczęliśmy Mszą św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Po mszy św. przeszliśmy do szkoły na uroczystą galę. Wówczas to, zaproszeni goście oraz absolwenci szkoły mieli możliwość odniesienia się do lat młodzieńczych oraz wpływu ich szkoły średniej w dalszym życiu. Po zakończeniu części oficjalnej, uczniowie wystąpili w reaktywowanym  teatrze szkolnym „Tlenek” pod kierunkiem Ryszarda Dykcika.

Wśród zaproszonych gości byli obecni Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz, dyrektorzy placówek oświatowych oraz przedstawiciele film kolejowych, z którymi szkoła współpracuje.

Dla gości był przygotowany poczęstunek. Na holu można było obejrzeć kroniki szkolne oraz wpisać się do księgi pamiątkowej.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do udanych obchodów Jubileuszu 70-lecia naszej szkoły. Szczególnie absolwentom, uczniom, nauczycielom, obsłudze szkoły, pracodawcom współpracującym ze szkołą za pomoc i życzliwość okazaną w trakcie przygotowań do obchodów.

Zdjecie