Dzień Przedsiębiorczości 2017
16 maja 2017

26 kwietnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskim programie „Dzień Przedsiębiorczości” organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. W ramach programu uczniowie klasy II Technikum odbyli 1-dniową praktykę na wybranym stanowisku pracy w firmach pod kierunkiem konsultanta. Uczniowie poznali specyfikę wymarzonego zawodu oraz zdobyli kolejne doświadczenie zawodowe. Koordynatorem szkolnego programu była Katarzyna Kuśnierz – nauczyciel podstaw przedsiębiorczości. W akcji wzięło udział 22 uczniów.

Uczestnicy projektu bardzo pozytywnie ocenili swój jednodniowy pobyt w wybranych firmach. Wszystkim instytucjom i zakładom pracy, które umożliwiły udział w tym przedsięwzięciu koordynator projektu oraz dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania.