herb
BIP
Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym
12 sierpnia 2020

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Branżowa Szkoła I stopnia w Żarowie

Nazwisko Imię Decyzja
Babiarz Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Daniel Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hecman Agata zakwalifikowany
Hollinger Konrad zakwalifikowany
Jaskuła Zofia zakwalifikowany
Kołodziej Sara zakwalifikowany
Krużlak Oliwia zakwalifikowany
Kuca Anita zakwalifikowany
Laskowski Bogusław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lesiak Kacper zakwalifikowany
Łuczak Bartosz zakwalifikowany
Łuczków Fabian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mrozek Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ochman Konrad zakwalifikowany
Oleksiuk Zuzanna zakwalifikowany
Pielichowski Mateusz zakwalifikowany
Pituła Paulina zakwalifikowany
Przygoda Paweł zakwalifikowany
Przygoda Piotr zakwalifikowany
Reus Aleksander niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Richtszajd Andrzej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stochniał Natalia zakwalifikowany
Szczygieł Kornel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
SZKUDLAREK ŁUKASZ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Teszner Mateusz zakwalifikowany
Wiktorowicz Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)


Oddział Najniższa liczba punktów
(1BS) [O] wielozawodowa (niem) 14
 

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum w Żarowie

Nazwisko Imię Decyzja
Becher Oskar zakwalifikowany
Chromy Nicole zakwalifikowany
Chrupalik Dominika zakwalifikowany
Chudziak Daniel Karol zakwalifikowany
Cieśla Ksawery Adam zakwalifikowany
Czyżewski Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Daniel Kacper zakwalifikowany
Feszter Karolina zakwalifikowany
Fita Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
GAŁKA MATEUSZ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grech Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kolanek Weronika zakwalifikowany
Kondratowicz Emilia zakwalifikowany
Kubanek Eryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lelotko Arkadiusz zakwalifikowany
Lesiak Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nikiel Patryk zakwalifikowany
PELISTER DENIS zakwalifikowany
Pituła Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Presz Nicole zakwalifikowany
Rabiej Marcin zakwalifikowany
Ratajczyk Marcin zakwalifikowany
Reda Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Reus Aleksander zakwalifikowany
Rubnikowicz Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
SZKUDLAREK ŁUKASZ zakwalifikowany
Tuchto Mateusz Tadeusz zakwalifikowany
Wiktorowicz Julia zakwalifikowany
Wiktorska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wiśniewski Hubert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Włodarski Jakub zakwalifikowany
Zdanowska Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żywiec Hanna zakwalifikowany


Oddział Najniższa liczba punktów
(1TK) [O] Technik transportu kolejowego (ang-niem) 8


 
Coded By eThann
Naszą stronę odwiedziło już 1768107 osób.