herb
BIP
Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym
19 sierpnia 2020

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Branżowa Szkoła I stopnia w Żarowie

Liczba wolnych miejsc: 12

Nazwisko Imię Decyzja
Babiarz Mateusz nieprzyjęty
Daniel Kacper nieprzyjęty
Hecman Agata przyjęty
Hollinger Konrad przyjęty
Jaskuła Zofia przyjęty
Kołodziej Sara przyjęty
Krużlak Oliwia przyjęty
Kuca Anita przyjęty
Laskowski Bogusław nieprzyjęty
Lesiak Kacper przyjęty
Łuczak Bartosz przyjęty
Łuczków Fabian nieprzyjęty
Mrozek Kamil nieprzyjęty
Ochman Konrad przyjęty
Oleksiuk Zuzanna przyjęty
Pielichowski Mateusz przyjęty
Pituła Paulina przyjęty
Przygoda Paweł przyjęty
Przygoda Piotr przyjęty
Reus Aleksander nieprzyjęty
Richtszajd Andrzej nieprzyjęty
Stochniał Natalia przyjęty
Szczygieł Kornel nieprzyjęty
SZKUDLAREK ŁUKASZ nieprzyjęty
Teszner Mateusz przyjęty
Wiktorowicz Julia nieprzyjęty


 

Oddział Najniższa liczba punktów
(1BS) [O] wielozawodowa (niem) 32.5


 

Data publikacji listy: 19.08.2020

 

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum w Żarowie

Liczba wolnych miejsc: 2

Nazwisko Imię Decyzja
Balsam Małgorzata przyjęty
Becher Oskar przyjęty
Chromy Nicole przyjęty
Chrupalik Dominika przyjęty
Chudziak Daniel Karol przyjęty
Cieśla Ksawery Adam przyjęty
Czyżewski Maciej nieprzyjęty
Daniel Kacper nieprzyjęty
Feszter Karolina przyjęty
Fita Zuzanna nieprzyjęty
GAŁKA MATEUSZ nieprzyjęty
Grech Adam nieprzyjęty
Kolanek Weronika przyjęty
Kondratowicz Emilia przyjęty
Kubanek Eryk nieprzyjęty
Lelotko Arkadiusz przyjęty
Lesiak Kacper nieprzyjęty
Nikiel Patryk przyjęty
PELISTER DENIS przyjęty
Pituła Paulina nieprzyjęty
Podgórny Dawid przyjęty
Presz Nicole przyjęty
Rabiej Marcin przyjęty
Ratajczyk Marcin przyjęty
Reda Dominik nieprzyjęty
Reus Aleksander przyjęty
Rubnikowicz Martyna nieprzyjęty
SZKUDLAREK ŁUKASZ przyjęty
Tuchto Mateusz Tadeusz przyjęty
Wiktorowicz Julia przyjęty
Wiktorska Oliwia nieprzyjęty
Wiśniewski Hubert nieprzyjęty
Włodarski Jakub przyjęty
Zdanowska Martyna nieprzyjęty
Żywiec Hanna przyjęty


 

Oddział Najniższa liczba punktów
(1TK) [O] Technik transportu kolejowego (ang-niem) 27.9


 

Data publikacji listy: 19.08.2020

Coded By eThann
Naszą stronę odwiedziło już 1668875 osób.