herb
BIP
PLAN WEJŚCIA UCZNIÓW NA EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE
15 czerwca 2021

PLAN WEJŚCIA UCZNIÓW NA EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

22 CZERWCA  2021 R.

GODZINA 10.00

Załącznik R do wytycznych

Lp.

Kwalifikacja ,

Data ,godz. egzaminu

Godzina wejścia

uczniów do szkoły

Lista osób

 

 

1

 

EE.08

AU.20

 

 

Godz. 10.00,

s. 13

 

 

 

9.15- 9.20

Czarny Eryk

Dynowski Kacper

Gleń Maksymilian

Gołąb Roksana

Guła Piotr

Holdenmajer Gracjan

Krzyżak Filip

Kuprowski Patryk

 

2

 

 

 

9.20- 9.30

 

 

Łagoda Aleksandra

Rozmanowski Piotr

Sala Piotr

Radej Daniel

Statnik Patryk

Szywała Kacper

Zajączkowski Tomasz

Zegadło Tomasz

Waligórski Dawid

Żyła Aleksandra

Gorzycki Marcin

Kociołek Daniel

 

PLAN WEJŚCIA UCZNIÓW NA EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

22 czerwca  2021 R.

GODZINA 12.00

Załącznik R do wytycznych

Lp.

Kwalifikacja ,

Data ,godz. egzaminu

Godzina wejścia

uczniów do szkoły

Lista osób

1

 

AU.46

Godz. 12.00,

s. 13

 

11.30-  11.40

 

Bezegłów Radosław

Kępa Magdalena

Reus Gabriel

PLAN WEJŚCIA UCZNIÓW NA EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

22 czerwca 2021 R.

GODZINA 14.00

Załącznik R do wytycznych

Lp.

Kwalifikacja ,

Data ,godz. egzaminu

Godzina wejścia

uczniów do szkoły

Lista osób

 

 

1

EE 09

AU 47.

s. 13

 

 

A.45

Godz. 14.00,

             s.41

 

 

13.15-  13.20

Dynowski Kacper

Holdenmajer Gracjan

Kuprowski Patryk

Radej Daniel

Sala Piotr

Statnik Patryk

Żyła Aleksandra

 

2

 

13.20- 13.25

Waligórski Dawid

Bral Paweł

Kaszewska Aleksandra

Sobieska Weronika

PLAN WEJŚCIA UCZNIÓW NA EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

21 CZERWCA   2021 R.

Załącznik R do wytycznych

Lp.

Kwalifikacja ,

Data ,godz. egzaminu

Godzina wejścia

uczniów do szkoły

Lista osób

1

A.44

Godz.9 .00, s.41

 

AU. 46

Godz.9.00  s.13

 

8.20- 8.30

1. Sobieska Weronika

2. Bral Paweł

3.Bezegłów Radosław

4. Grzyb Jakub

5.Kazimierczak Alicja

6.Kępa Magdalena

7. Mazur Arkadiusz

2

AU. 46

Godz.9 .00

s.13

 

8.30-8.40

8. Michałek Sebastian

9.Migasiewicz Gabriel

10.Reus Gabriel

11. Rosłon Emilia

12. Tkachenko Artem

13.Wilczak Katarzyna

3

AU. 47

Godz.13.00

s.13

 

12.20-12.30

  1. Bral Paweł
  2. Paduch Karolina
  3. Szymczyk Wanessa

4

A.45

Godz.13.00

s.41

12.30-12.40

1. Sobieska Weronika

PLAN WEJŚCIA UCZNIÓW NA EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

 25 CZERWCA   2021 R.

Załącznik R do wytycznych

Lp.

Kwalifikacja ,

Data ,godz. egzaminu

Godzina wejścia

uczniów do szkoły

Lista osób

1

EE.09

Godz.8.00, s.30

 

7.15-7.25

1. Czarny Eryk

2. Becher Jakub

3.Dynowski Kacper

3.Holdenmajer Gracjan

4.Kuprowski Patryk

5. Łagoda Aleksandra

6. Radej Daniel

7.Sala Piotr

2

E.E.09

Godz.8.00, s.30

 

7.25- 7.30

1.Statnik Patryk

2.Waligórski Dawid

3.Żyła Aleksandra

PLAN WEJŚCIA UCZNIÓW NA EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

 2 lipca   2021 R.

Załącznik R do wytycznych

Lp.

Kwalifikacja ,

Data ,godz. egzaminu

Godzina wejścia

uczniów do szkoły

Lista osób

1

EE .08

2.07.2021 /piątek/

Godz. 8.00

7.20-7.30

1. Czarny Eryk

2. Kuprowski Patryk

3. Łagoda Aleksandra

4. Waligórski Dawid

5. Żyła Aleksandra

2

EE.08

2.07.2021

/piątek /

Godz.12.30,

s.30

12.00-12.10

 

  1. Dynowski Kacper
  2. Gołąb Roksana
  3. Holdenmajer Gracjan
  4. Radej Daniel
  5. Sala Piotr

3

E.E.08

2.07.2021

/piątek /

Godz.17.00, s.30

 

16.30-16.40

1.Borowy Sławomir

2.Gleń Maksymilian

3.Jurkiewicz Dawid

4.Zajączkowski Tomasz



 

Coded By eThann
Naszą stronę odwiedziło już 1766231 osób.