herb
BIP
Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym
21 lipca 2021

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Branżowa Szkoła I stopnia w Żarowie

Nazwisko Imię Decyzja
BUZAREWICZ TOMASZ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dorada Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dorada Sebastian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Górski Kacper niezakwalifikowany
Harashchenko Yehor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Iłeczko Kinga niezakwalifikowany
Jania Oskar niezakwalifikowany
Kańko Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Knecht Krystian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kołodziej Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kostrzewa Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalczyk Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kowalski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kubicka Patrycja niezakwalifikowany
Kuriata Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łuczak Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mazur Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Radzewicz Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rembisz Cyprian Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rutka Elwira niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sękowska Maja Jadwiga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Siemiński Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SUS KRYSTIAN niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wójtowicz Konrad Witold niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wyroda Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)


 

Oddział Najniższa liczba punktów
 

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum w Żarowie

Nazwisko Imię Decyzja
Babiarz Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Barej Julia zakwalifikowany
Bąkowski Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bogucki Damian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Boniowski Krzysztof zakwalifikowany
Broszko Daria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Domagała Karol zakwalifikowany
Dorada Sebastian zakwalifikowany
Harashchenko Yehor zakwalifikowany
Jabłoński Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jajko Remigiusz zakwalifikowany
Jędrzejczak Piotr zakwalifikowany
Kańko Dawid zakwalifikowany
Knecht Krystian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kołodziej Jakub zakwalifikowany
Kompała Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Korbut Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kostrzewa Natalia zakwalifikowany
Kowalczyk Szymon zakwalifikowany
Kowalski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Król Konrad zakwalifikowany
Kuriata Krystian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuriata Krzysztof zakwalifikowany
Łuczak Wiktor zakwalifikowany
Marczak Michalina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mazur Tomasz zakwalifikowany
Młynarski Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Orłowska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pawlica Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pawlonka Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piotrowski Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Przepłata Eryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Radzewicz Katarzyna zakwalifikowany
Redlica Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rembisz Cyprian Antoni zakwalifikowany
Salamon Miłosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sękowska Maja Jadwiga zakwalifikowany
Smutek Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sowa Oskar zakwalifikowany
SUS KRYSTIAN zakwalifikowany
Szuman Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Świderska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wąsowska Katarzyna zakwalifikowany
Ziobro Klaudia zakwalifikowany


 

Oddział Najniższa liczba punktów
(1TK) [O] Technik transportu kolejowego (ang-niem) 30.6

 

Coded By eThann
Naszą stronę odwiedziło już 1766278 osób.