herb
BIP
Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych
2 sierpnia 2021

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Branżowa Szkoła I stopnia w Żarowie

Liczba wolnych miejsc: 0

Nazwisko Imię Decyzja
BUZAREWICZ TOMASZ nieprzyjęty
Dorada Katarzyna nieprzyjęty
Dorada Sebastian nieprzyjęty
Górski Kacper nieprzyjęty
Harashchenko Yehor nieprzyjęty
Iłeczko Kinga nieprzyjęty
Jania Oskar nieprzyjęty
Kańko Dawid nieprzyjęty
Knecht Krystian nieprzyjęty
Kołodziej Jakub nieprzyjęty
Kostrzewa Natalia nieprzyjęty
Kowalczyk Szymon nieprzyjęty
Kowalski Jakub nieprzyjęty
Kubicka Patrycja nieprzyjęty
Kuriata Krzysztof nieprzyjęty
Łuczak Wiktor nieprzyjęty
Mazur Tomasz nieprzyjęty
Radzewicz Katarzyna nieprzyjęty
Rembisz Cyprian Antoni nieprzyjęty
Rutka Elwira nieprzyjęty
Sękowska Maja Jadwiga nieprzyjęty
Siemiński Igor nieprzyjęty
SUS KRYSTIAN nieprzyjęty
Wójtowicz Konrad Witold nieprzyjęty
Wyroda Piotr nieprzyjęty


 

Oddział Najniższa liczba punktów


 

Data publikacji listy: 02.08.2021

 

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum w Żarowie

Liczba wolnych miejsc: 11

Nazwisko Imię Decyzja
Babiarz Patryk nieprzyjęty
Barej Julia przyjęty
Bąkowski Łukasz nieprzyjęty
Bogucki Damian nieprzyjęty
Boniowski Krzysztof przyjęty
Broszko Daria nieprzyjęty
Domagała Karol przyjęty
Dorada Sebastian przyjęty
Harashchenko Yehor nieprzyjęty
Jabłoński Dominik nieprzyjęty
Jajko Remigiusz przyjęty
Jędrzejczak Piotr przyjęty
Kańko Dawid przyjęty
Knecht Krystian nieprzyjęty
Kołodziej Jakub przyjęty
Kompała Oliwia nieprzyjęty
Korbut Michał nieprzyjęty
Kostrzewa Natalia przyjęty
Kowalczyk Szymon przyjęty
Kowalski Jakub nieprzyjęty
Król Konrad przyjęty
Kuriata Krystian nieprzyjęty
Kuriata Krzysztof przyjęty
Łuczak Wiktor przyjęty
Marczak Michalina nieprzyjęty
Mazur Tomasz przyjęty
Młynarski Wiktor nieprzyjęty
Orłowska Julia nieprzyjęty
Pawlica Emilia nieprzyjęty
Pawlonka Karol nieprzyjęty
Piotrowski Michał nieprzyjęty
Przepłata Eryk nieprzyjęty
Radzewicz Katarzyna przyjęty
Redlica Dawid nieprzyjęty
Rembisz Cyprian Antoni przyjęty
Salamon Miłosz nieprzyjęty
Sękowska Maja Jadwiga przyjęty
Smutek Alicja nieprzyjęty
Sowa Oskar przyjęty
SUS KRYSTIAN przyjęty
Szuman Mateusz nieprzyjęty
Świderska Natalia nieprzyjęty
Wąsowska Katarzyna przyjęty
Ziobro Klaudia przyjęty


 

Oddział Najniższa liczba punktów
(1TK) [O] Technik transportu kolejowego (ang-niem) 30.6


 

Data publikacji listy: 02.08.2021

Coded By eThann
Naszą stronę odwiedziło już 1766142 osób.